Täiskasvanute töötoad

Sünnipäev või kollektiivi motivatsiooniüritus.

Teises keskkonnas sünnivad uued ideed ja ühised tegevused liidavad inimesi. Loomingulised tegevused avardavad mõttemustreid ja sünergias sünnivad uued ideed. Töötubasid pakume sõpradest või töökaaslastest gruppidele(10-12 inimest).
Töötoa ülesehitus: grupikohtumine, tehnikaga õppimine, kohvi/teepaus, grupikohtumine, viimistlemine, lõpetamine.
Töötube on võimalik läbi viia nii loodusmajas kui tehnikamajas. Soovi korral on töötubadele lisaks võimalik tellida giidiga ekskursioon loodusmajas, planetaariumi eriprogramm ja ühine lõuna- või õhtusöök.

* Vanast uueks

Salvrätitehnika ehk dekupaaž on 12. sajandi Hiinast pärit käsitöötehnika, mille abil saab kaunistada väga erinevaid esemeid: lillepotte, karpe, kaste, vaase, laekaid, pilte, vaagnaid ja kausse, isegi mööblit. 
Kaunistamiseks võib kaasa võtta kodus seisma jäänud kaste, karpe, kandikuid, riidepuid.
Anname neile asjadele uue elu. 

Sobib nii lastele kui täiskasvanutele.

Töötoa kestus on  2,5 tundi.

Töötoa hind oma toorikuga on 15.-

Hind sisaldab põhjalikku juhendamist, sooja jooki ning salvrätikuid ja muid vajaminevaid materjale (liimid, akrüülvärvid). 

* Praktiline voolimine

Voolimismass on  õhu käes kuivav ja kivistuv modelleerimismaterjal. Voolimismassist on töötoas võimalik vormide abil või vabal käel omale meelepärane ehe või visiitkaardihoidja. Sobib nii lastele kui täiskasvanutele. 

Töötoa kestus on  2,5 tundi.

Töötoa hind on 15.-

Hind sisaldab põhjalikku juhendamist, sooja jooki ja vajalikke materjale.

* Ehted ahju

Polümeersavi on värviline voolimismass, mida saab soovikohaselt vormida ning seejärel ahjus kõvaks küpsetada. Temast võib valmistada väga erinevaid asju, ent peamiselt kasutatakse  voolimismassi ehete, kujukeste, väikeste tarbeesemete jne tegemiseks. 

Töötoas valmivad rinnanõelad või võtmehoidjad. Sobib nii lastele kui täiskasvanutele.

Töötoa kestus on  2,5 tundi.

Töötoa hind on 15.-

Hind sisaldab põhjalikku juhendamist, sooja jooki, erinevat värvi polümeersavi, kinnitusnõela või võtmehoidja rõngast.

* Vildist meene

Nõelviltimiseks kasutatakse spetsiaalset nõela. Nõelaga toksitakse villakihi sisse, nõela sakid suruvad villakiud kokku ja vilditav ese tiheneb. Valmistada saab isikupäraseid ehteid, väikseid loomi jne.

Töötoa kestus on  2,5 tundi.

Töötoa hind on 15.-

Hind sisaldab põhjalikku juhendamist, sooja jooki, viltimisnõela, vahtkummist alust, alusmaterjali ja villa ning kinnitusnõela.

* Kingikarp

Marmoriseerimis tehnika ehk tilgatrükk on lihtne ja omanäoline viis dekoreerida paberit, puitu, kangast jne. Kasutatakse vees lahustuvaid värve. Kuivanud dekoreeritud paberist saab disainida kaardid, pakendid jne. Sobib nii lastele kui täiskasvanutele.

Töötoa kestus on  2,5 tundi.

Töötoa hind on 15.-

Hind sisaldab põhjalikku juhendamist, sooja jooki, marmoriseerimis värve,  värvitavaid pabereid ja papist karpe, mida dekoreeritakse.

* Arhailised märgid

Rahvapärimuses on värvidel ja sümbolitel oma sümboolsed tähendused. Töötoas õpime neid tundma ja kasutama. Töötoas valmib omaloodud kavand mis kantakse  riidest kotile. Sobib eelkõige täiskasvanutele.

Töötoa kestus on  2,5 tundi.

Töötoa hind on 15.-

Hind sisaldab põhjalikku juhendamist, sooja jooki, värve ja vahendeid ning riidest kotti.

Translate »