Laste ja noorte muuseumide festival “Avatud mänguväljad” 13.–28.10.2018

13. October 2018

Sügisesel koolivaheajal, 13.–28.10.2018, on kõik pered koos lastega oodatud laste ja noorte muuseumide festivalile “Avatud mänguväljad”.

Koolivaheajal mängima!

Mängida saad üksi, sõprade või perega.


Tule mängima Loodusmajja otsimis- ja nuputamismängu „KÄPARADA – MÄNGULT VÕI PÄRISELT“. Mänguväli on iseseisvalt läbimiseks jõukohane 7-10 aastastele, väiksemaid mängijaid võivad abistada pere suuremad liikmed.

Laste -ja noortefestivali “Avatud mänguväljad“ 2017 raames koostatud lõbus majamäng, mis muudab asutuse külastamise vahvaks kogemuseks.  Pernova Loodusmajas õpetatakse eristama päris- ja mänguloodust. Keskendutakse sellele, mis on loodusmajas päriselt. Topised, talveaed, loomanahad, linnulaul ja lemmikloomaruumi asukad aitavad avastada loodust ning mõista loodusseadusi!

 

Otsimismäng: „KES ON JA KUS ON? OTSI JA LEIA!“

Otsimis- ja mõistatamisemäng pakub avastusrõõmu nii väikestele kui ka suurematele külastajatele. Loomanahkasid tundma õppides, saad teada, millisele metsaasukale see kuulub; üles leida loodusmaja erinevad topised; otsida tapeetseinalt nii Eesti kui ka välismaiseid looma, linnu- ja taimeliike.  

 

„ILVESE JÄLGEDES“ läbi mängu võimalus tutvuda 2018a aastaloomaga. Pildigaleriisse on peidetud Loodusmaja vaatamisväärtused ja huvitavad küsimused/ faktid ilvesest. Mängurada läbides õpid tundma ilvese eluolu ja tema igapäevaseid tegemisi.

 

Mängimine on majapileti ostnule tasuta.

Translate »