Pärnu Päev 2019

21. March 2019

Pärnu Päev – Pernova pärlid 06.04 kell 12.00-16.00

Pärnu päeval avame loodusmajas aardelaeka Pernova pärlitega – külastajatel on võimalus osa saada erinevatest tegevustest selles ilusas majas kesk tubast loodust.

Lisaks ajakavas toodule saab kogu päeva jooksul droonide ja lennusimulaatoriga lendamist harjutada, droonifotot teha, mototehnikaga tutvuda, haaravaid ja harivaid mänge mängida, loodusest inspireeritud näomaalinguid teha, endale või sõbrale kingiks poekotti meisterdada, HOIA MERD temaatilisi rinnamärke valmistada ja mikroskoobi all mereelu uurida.

Pärnumaa loodusest inspireeritud toidupõnevusi serveeritakse selleks päevaks avatud Mätta cafes (arveldamine sularahas).

Pärnu Päeva raames toimuv perepäev on kõigile külastajatele tasuta.

Kolmele külastajale jagab loosiõnn kingituseks ühe Pernova pärli.

Pilte saab vaadata siin.

Pärnu päeva raames Pernova Loodusmajas toimunud vahva perepäev on selleks korraks läbi. Aitäh kõik te toredad, kes te meid sel päeval külastasite! Loodame, et teil oli vahva päev ja et leiate Pernovasse peagi taas tee.

Kõigil perepäeva külastanutel oli võimalik end kirja panna ka auhinnaloosi, mille raames loosisime välja kolm õnnelikku, kes saavad võimaluse valida ühe kuu jooksul külastamiseks endale meelepärane huviring ühes kolmest Pernova hariduskeskuse majas: Loodusmajas, Tehnikamajas või Motomajas.

Loosiõnn on naeratanud teile:
Lille Ruukel,
Mathilda Aas,
Sirli Pedassaar

Palju õnne kõigile võitjatele ja kohtumiseni Pernovas!

 

Translate »