17.11 Днём закрыты, в 18.00 открываемся на вечернее семейное мероприятие «Ночь учёных».

SmartPark_avamine
Uue maa otsinguil
astronäitus-bänner
previous arrow
next arrow

Часы работы

Пн-Пт: 10-19
        Сб: 10-16

Кинотеатр и планетарий

Единственный в городе Пярну!

Выставки

Образовательный визит для всей семьи!

Экскурсия с гидом

Образовательный визит для групп!

PERNOVA LOODUSMAJA – KOGUPERE KÜLASTUSKESKUS!

Loodusmaja on unikaalse arhitektuuriga murukatusega maja, mis peidab endas kerakino, püsinäituse ala erinevate looma-, linnu- ja taimeliikidega, filmi- ja helidekoobast, talveaeda ja huvitavaid temaatilisi väljapanekuid.

AJUTISED NÄITUSED:

Näitus-müük “Lillekaardid”

Kai Tomasberg loob lillekaarte, mis omanäoliste mustritega kohaliku looduse ilu väljendavad. Kaartidel on kasutatud palju erinevaid metsa- ja aiataimi, nagu sõnajalg, lõvilõug, saialill, põldpuju, aedkannike jpt. Loe lähemalt siit.

“Hirmus kallis maapõu”

Kasud ja terviseriskid eluta loodusest

Elu maavaradeta ei ole tänapäeval mõeldav. Maapõuest kaevandatavaid maake ja mineraale kasutatakse kõikjal – tööstuses, põllumajanduses, meditsiinis, infotehnoloogias ja mujal. Maavarade kaevandamisega kaasnevad alati keskkonnamõjud. Mõned ained võivad olla tervisele ohtlikud ka looduslikult maapõues peitunult. See ei vasta tõele, et kõik tehislik on alati halb ja kõik looduslik hea. Loe lisa siit.

“Mineraalid ja kivimid Eestis ning mujal maailmas”

Näitusel näeb Pernova Loodusmaja geoloogiakogust pärit erinevaid mineraale ja kivimeid, mida leidub nii Eesti maapõues kui ka mujal maailmas. Loe lisa siit.

“Tolmeldajate uuring”

Pernova loodusmaja aias on suve lõpuni üles seatud näitus, mis tutvustab tolmeldajate olulisust maailmas ning erinevaid liike, kes meie aedades ja looduses askeldavad. Loe lisa siit.

Pernova Loodusmaja tervikliku turismiatraktsiooni väljaarendamine,
külastuskeskuse elavdamine ja koostöövõrgustiku käivitamine.