17.06 on Loodusmaja suletud (oleme meeskonnaüritusel).

22.06 on Loodusmaja avatud kell 10-15. Jaanidel (23.06 ja 24.06) oleme suletud.

Uue maa otsinguil
astronäitus-bänner
SUVEKOOL 2024
previous arrow
next arrow

Lahtiolekuajad

E-P: 10-18

Kerakino ja planetaarium

Ainulaadne Pärnus!

Näitused

Hariv külaskäik kogu perele!

Giidituur

Hariv külaskäik gruppidele!

PERNOVA LOODUSMAJA – KOGUPERE KÜLASTUSKESKUS!

Loodusmaja on unikaalse arhitektuuriga murukatusega maja, mis peidab endas kerakino, püsinäituse ala erinevate looma-, linnu- ja taimeliikidega, filmi- ja helidekoobast, talveaeda ja huvitavaid temaatilisi väljapanekuid.

KÜLALISNÄITUSED:

Näitus “Mereranna aarded”

Suvenäitus tutvustab maailmamere erinevates piirkondades elavate limuste värvikaid ja põneva kujuga kodasid. Eksponeeritud on üle saja liigi karpe ja kodasid: nii haruldasi, hiigelsuuri kui lihtsalt imekauneid. Loe lisa siit.

Tõrva Astronoomiaklubi ASTROFOTODE näitus

Näitusel on väljas Tõrva astronoomiaklubi liikme Taavi Niittee unikaalsed kaadrid taevastest objektidest. Loe lisa siit.

Näitus „Tolmeldamise võlu ja valu“

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia näitus keskendub putuktolmeldajatele ja nende tähtsusele. Loe lisaks siit.

Näitus “Loodusmaja Pärnus 70 / Pernova Loodusmaja 10”

Alanud on juubelihooaeg! Pernova Loodusmaja murukatusega maja tähistab 10. sünnipäeva ning loodusmajal Pärnus täitub 70 aastat. Õpetaja Milvi Talts on teinud ära suure arhiivide uurimise töö ning koostanud põneva näituse. Loe täpsemalt siit.

Näitusmüük “Lillekaardid”

Kai Tomasberg loob lillekaarte, mis omanäoliste mustritega kohaliku looduse ilu väljendavad. Kaartidel on kasutatud palju erinevaid metsa- ja aiataimi, nagu sõnajalg, lõvilõug, saialill, põldpuju, aedkannike jpt. Loe lähemalt siit.

Pernova Loodusmaja tervikliku turismiatraktsiooni väljaarendamine,
külastuskeskuse elavdamine ja koostöövõrgustiku käivitamine.