Pernova Loodusmaja unikaalse arhitektuuriga külastuskeskus jutustab lugusid kodukoha ja laiema maailma looduse elurikkusest.

Looduse tundmine võimaldab inimesel sügavamalt mõista  ümbritseva keskkonna mitmetahulist toimimist, ning milline osa on meil selle igipõlise elurikkuse kestmajäämises.

Ajastul, kui elu koondub aina rohkem linnadesse, peame  oluliseks läbi näituste, teemasündmuste, huviringide ja koolidele pakutavate praktiliste  õppeprogrammide luua ja säilitada sidet loodusega, teadvustada keskkonna teemalisi muutumisi.

Soovime olla  teejuhid tänastele ja tulevastele noortele, ning peame oluliseks suunata märkama loodust ja selle vastu huvi tundma. Tänases muutuvas ajas pakub loodus- ja keskkonnavaldkond üha uusi teadmisi. 

Väärtustame koosveedetud aega, mis on oluline perele ja igale põlvkonnale. Ühistel ringkäikudel  majas jagub uudistamist igas eas loodusesõbrale. Koosveedetud aeg ja uued teadmised loovad olulisi väärtusi.

Ootame teid   loodusrännakule läbi loodumaja kolme korruse ja osa saama Pernova külastuskeskuse näitustest, perehommikutest ja  erisündmusdest! Meie erilise atmosfääriga majas on võimalus lisaks läbi viia inspireerivaid seminare, meeskonnaüritusi, ning tähistada meeldejäävaid  pidulike sündmusi!

Tere tulemast Pernovasse!