30. jaan. 2023 in Muu

SÕBRAPÄEV 14.02.

SÕBRAPÄEVA ERI PERNOVA LOODUSMAJAS

Sõbrapäeval, 14. veebruaril on Sul võimalik külastada Loodusmaja koos kaaslase, pere või sõbraga, et veeta koos üks maagiline õhtu.

?Veebruarikuus on Loodusmajja saabumas troopilised liblikad. Kui veab, siis on Sul harukordne võimalus saada osa liblikate koorumisest nukust ja lennust talveaias.

?Õhtule lisab värvi unikaalne akustiline planetaariumikontsert, kus muusikalist elamust pakub Pärnus üles kasvanud andekas lauljanna Marta Lotta Kukk. Õppinud lauluõpetaja Toomas Volli käe all, suundus ta pärast gümnaasiumi Tallinnasse Georg Otsa nimelisse Muusikakooli end täiendama. Luues ise muusikat kitarriga, kombineerib ta instrumendi saadet ja vokaali, leides ilusaid kõlasid, mille peale oma mõtteid lisada. Marta Lotta eeskujudeks on olnud Liisi Koikson, Mari Jürjens, Mari Kalkun, kelle loomingut kontsertidel samuti esitusele tuleb.

Varu külastuseks aega, et rahulikult kulgedes tutvuda Loodusmajaga ning nautida siinset erilist atmosfääri. 

Ürituse pilet 16€

Pileti hind sisaldab loodusmaja külastust, liblikaid talveaias ning planetaariumikontserti. Sündmus on sobilik kogu perele! Pileteid on võimalik osta Pernova Loodusmaja infolauast ning Fienta veebikeskkonnast – fienta.com/et/s/planetaariumikontsert-pernova-loodusmajas

Kontsert toimub kahel kellaajal – kell 17 ja kell 18 (piletit ostes vali endale sobiv aeg).

Pileteid on limiteeritud arv!By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree