Austame kõigi meie klientide privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad klientide andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus on kooskõlas kõigi Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine:

Isikuandmed on kõik andmed, mida te meile esitate või mis saavad meile teatavaks, kui teete broneeringu, küsite lisainfot või saadate tagasisidet mõne vormi kaudu, ostate tooteid e-poest.
Andmete kogumine võib toimuda meie veebilehel, e-posti teel või telefonitsi.

Pernova Loodusmaja võib küsida Teie kohta andmeid järgmistel juhtudel:

Pernova Loodusmaja küsib Teie isikuandmeid juhul kui liitute meie kodulehe uudiskirjaga, registreerite ennast meie poolt korraldatavale üritusele või tellite meilt sündmuse korraldamise teenuse, teostate ostu e-poe kaudu või osalete sotsiaalmeedia mängudes.

Isikuandmete kasutamine, säilitamine, avalikustamine ja muutmine:
 • Teie isikuandmeid kasutatakse Teie tellimuste täitmiseks ja teenuste pakkumiseks.
 • Tellitud  teenustega, sh haridusprogrammide, ekskursioonide, lastelaagrite, ruumide rendi, sünnipäevaprogrammide, jõulupidude jms, seoses kasutame meile esitatud andmeid vaid antud üritusega seotult ning ei jaga neid kolmandate isikutega.
 • Avalike ürituste raames kogutud andmeid, sh eelregistreerimise ja piletite eelmüügiga seotud andmeid, kasutame samuti üksnes konkreetse üritusega seotud personaalteavitusteks, peale ürituse toimumist andmed kustutakse. Avalikel üritustel (s.h teemaüritused, laagrid)  tehtud fotosid kasutame  Pernova Loodusmaja kodulehele ja sotsiaalmeediakanalites.
 • Pernova Loodusmaja  kodulehe külastajate andmeid, sh tagasiside ankeetide täitmisi, töötleme me ainult statistika tegemiseks isikustamata kujul. Telefonikõnesid me ei salvesta. Eraisikutega peetavad kirjavahetusi me samuti ei salvesta.
 • E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed (sh nimi ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, e-maili aadress) on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse tellimuse jaoks ning kauba ostjale saatmiseks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Pernova Loodusmaja ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma kliendi nõusolekuta.
 • Pernova Loodusmaja on isikuandmete vastutav töötleja, meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
 • Kogutud isikuandmete abil teavitame kliente, kes on uudiskirja tellinud tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest teenustest, saab end adressaatide sihtrühmast eemaldada või neid muuta aadressil
 • Isikuandmeid ei väljastata kolmandatele osapooltele, nendega tegelevad ainult selleks volitatud töötlejad.
 • Teil on õigus seadusega lubatud määral teada, milliseid isikuandmeid on Teie kohta kogutud.
 • Ebaõigete, mitte terviklike või aegunud andmete korral on Teil õigus taotleda nende parandamist ja täiendamist.
 • Meie isikuandmeid väljastatakse ainult seaduses õigusaktidega lubatud juhtudel (riigiasutustele).

Meie veebisaiti kasutades või teenuse broneerimisel kinnitate, et olete meie privaatsuspoliitikaga tutvunud ning sellega nõustunud.

Meil on õigus privaatsuspoliitikat muuta, teavitame sellest oma veebilehel.

Kui teil tekib lisaküsimusi privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust : admin@pernova.ee