Siia on välja toodud enim küsitud küsimused õppeprogrammide kohta kui antud küsimuste loetelu sobivaid vastuseid ei anna siis võib julgelt oma soovi ja küsimusega pöörduda Pernova Hariduskeskuse programmijuhi poole, võta ühendust siit.

Grupi suurus võib olla 12- 24 õpilast (mõned programmid kuni 26-le õpilasele). Labori õppeprogrammidesse mahub korraga 12 õpilast.
Õppekeel Pernova õppeprogrammides on eesti keel.
Enamus õppeprogrammide kestvus on 2 akadeemilist tundi, ehk 2×45 minutit, õppeprogrammid, mida viiakse läbi majast väljaspool võivad kesta ka 3×45 minutit. Lasteaedade õppeprogrammid võivad olla kokkuleppel ajaliselt lühemad.

Õppeprogrammide hinnakiri on kättesaadav siit.

Mitmeid erinevaid õppeprogramme on võimalik komplekteerida selliselt, et saame samaaegselt kahte programmi läbi viia, soovi korral erikokkulepped ja hinnapakkumised, kontakti leiad siit.

Garantiikirju ei ole vaja saata kuid enne õppeprogrammil osalemist palume edastada arveldamiseks andmed.
Täpne kuupäev registreerida vähemalt 2 kuud enne planeeritavat õppeprogrammi algust, siis on võimalik leida mõlemale poolele sobiv kuupäev ja kellaaeg.
Lasteaedade õppeprogrammide sisu on loodud kooli minevate laste vanusele, ehk laps tunneb juba veidi tähti, suudab keskenduda ja juhiseid kuulata. Pisemate lastega soovitame tulla kerakinno filme vaatama.
Kõigilt gruppidelt ootame, et oleks kaasas nii õpetajal kui õpilastel vahetusjalatsid.
Õppeprogrammi eest on võimalik tasuda kohapeal nii kaardiga kui sularahas või soovi korral ka arvega peale õppeprogrammi toimumist.