17. jaanuar 2021 in Tava

Pernova õppeprogrammid on pälvnud Muraka märgise!

Alates aastast 2019 annab Eesti Keskkonnahariduse Ühing välja kvaliteedi märki MURAKAS

Pernova keskkonnahariduslike õppeprogrammide valik on lai ja mitmekesine, nüüd aitab programmide seast teadlikumaid valikuid teha Eesti Keskkonnahariduse ekspertide hinnatud programmide Muraka märgistus. See on läbimõeldud programm – selline märgis näitab, et programm on igakülgselt läbi mõeldud ning õpilaste õppekäiguks hästi ette valmistatud. 

Õppeprogrammide kirjelduste kvaliteedi hindamine viiakse läbi Eesti keskkonnahariduse ekspertide koostöös valminud juhendi alusel. Hindamise viivad läbi Eesti Keskkonnahariduse Ühingu vastava koolituse läbinud eksperdid. 

Märgis on välja töötatud koostöös EV Keskkonnaministeeriumi ja EV Haridus- ja Teadusministeeriumiga vastavalt Eesti keskkonnahariduse ja –teadlikkuse tegevuskavale 2018-2022. Märgise tutvustuse leiab aadressilt:  https://www.ekhyhing.ee/tegevused/kvaliteedi-tagamine/kvaliteedimargis

Eesti Keskkonnahariduse Ühing tõendab, et Pernova Hariduskeskuse 67-le õppeprogrammile on  välja antud keskkonnaharidusliku õppeprogrammi kirjelduse kvaliteeti tõendavat märgist „Läbimõeldud programm“.

Dokumentidega tutvuda saab siin.

Lisame muraka kujutise ka õppeprogrammide nimekirjadele, et need programmid oleksid hõlpsasti leitavad.

Tabel kõikide programmidega on siin.
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veebilehe kasutamisega nõustud meie privaatsustingimustega.
Nõustun