5. november 2023

Isadepäeva Pernova Skatepargis 12.11.2022

Rahvarohkel isadepäeval lõbutsesid nii suured kui ka väikesed!

Juba teist aastat järjest toimub Pernova Skatepargis lõbus, tegevusterohke ning meeleolukas isadepäeva tähistamine. 13. novembril kogunesid isad koos peredega skateparki, et võtta omavahel mõõtu erinevates võistlusmängudes. 

Selleks, et isasid ja perekondi võistlemise eest premeerida oli välja pandud palju erinevaid ja vingeid auhindu meie toetajate poolt! Aitäh teile kõigile, et panustate isadesse ning loote rõõmu suurtele ja väikestele. Pernova Hariduskeskusel ja Skatepargil on hea meel, et juba teist aastat järjest leiavad pered tee meie sündmusele ning võtavad rõõmuga osa kõikidest tegevustest. Sellel aastal osales isadepäeval veidi üle 180 osalise – aitäh teile kõigile toreda sündmus eest! Kokku oli võimalik osaleda kuues tegevuspunktis, kus võisteldi nii individuaalselt kui ka koos lastega. 

Kõige targem paps!

Pernova Hariduskeskuse huviringi “Noored ellujääjad” juhendajad Kaspar ja Hannes tutvustasid erinevaid matkamiseks vajalikke vahendeid ning jagasid matkatarkusi, kuidas metsas kõige paremini hakkama saada ning mida olulist kaasa peaks võtma. Kuna ilm oli isadepäeval veidi sombune, siis matkameeste poolt üles pandud suures telgis oli võimalik vahepeal käsi soojendada ning uurida matkavarustust. 

Matkajate tegevuspunktis tuli isadel ja lastel ületada kiiruse peale “soo”, kasutades selleks vaid pikki laudu. Siin pandi proovile perede hea meeskonnatöö ning tasakaaluoskus.

Kõike tean paps!

Pernova Hariduskeskuse all tegutseb ka moto huviring, mis on mõeldud neile, keda paelub ekstreemsport, õlised näpud ja mootorimürin. Kõik see pakkus põnevust, silmailu ja huvi ka isadele, mistõttu motomeeste telk oli kuni sündmuse lõpuni huvilisi täis. Kohapeal oli võimalik tutvuda meie treeneritega ning uudistada suuremaid mootorrattaid, millega käiakse ka võistlustel. Mõnelgi isal oli esmakordselt võimalik näha elektrimootoril mootorrattast, mille mootorimürin on peaaegu, et olematu. Ka motoringiga liigume selles suunas, et tulevikus rohkem keskkonnasäästlikumalt käituda ning vähendada enda ökoloogilist jalajälge. 

Mototelgis olid isadele mitu erinevat ülesannet valmis seatud. Näiteks pidi vaatlemise põhjal ütlema, kui palju on ühel krossika rattal naelu ning võitis see, kes pakkus kõige lähemale. Teiseks ülesandeks oli “Moto mystery box”, kus kasti sisse olid pandud mitmesugused mootorratta osad, mis tuli pimesi katsumise järgi ära arvata. Nii mõnigi paps sattus õigete nimetuste leidmisel kimbatusse, kuid see eest oli palju naeru pealtvaatajatel.

Kõige kuldsemate kätega paps!

Skatepargi alumise korruse puhketuppa “Pumpla” oli üles seatud Playstationi rallimäng, kus tuli läbida rada ralliautoga võimalikult kiiresti. Isadel oli võimalus tänapäevase mängu kaudu meenutada veidikene lapsepõlve ning jutustada lastele põnevaid lugusid kunagistest retro telekamängudest. Mõnigi isa proovis taolist uuema aja mängukonsooli esmakordselt ning naljatledes visati perele õhku ideid, mida näiteks järgmiseks isadepäevaks kinkida. 

Kõige kannatlikum paps!

Selles tegevuspunktis oli võimalik isadel näidata oma kalastusoskusi, sest üheskoos lapsega oli ülesandeks magnetõngega magnetkalu püüda. Kalad tuli tõsta õnge abil ühest korvist teise, mis nõudis palju kannatust ning koostööd. 

Kõige täpsem paps!

Täpsema papsi selgitasime välja rõngaste torbikutele viskamise abil. Abiks tuli nii hea sihtimisoskus, täpsus kui ka strateegia, sest maha pandud torbikutel olid erinevad punktiarvestused. Siin oli samuti võimalik ka lastel kaasa lüüa.

Kõige aktiivsem paps!

Pernova skatepargis, kus võimalik igapäevaselt sõita erinevate ekstreemspordivahenditega, on üleval ka korvpallikorvid. Just nimelt vabavisetes panime proovile isade visketehnikad, kiiruse ja täpsuse. Ülesandeks oli minuti jooksul võimalikult palju korvi tabamusi saada sedasi, et isa viskab palli ning laps toob palli isale tagasi. Mitmed isad tulid korduvalt oma esialgsest tulemust parandama, et napsata endale kõige aktiivsema papsi tiitel.  

Suurt elevust tekitasid isadepäeval Pärnu Sadama korvpallimeeskonna mängijad Ivo Van Tamm ja Isaiah Rayshaud Hart, kes tulid ka ise sündmust kaema. Muidugi andsime neile ülesandeks minuti jooksul võimalikult palju kordi pall korvi visata. Kahel õnnelikul lapsel oli võimalik korvpalluritele võistluses abiks olla. Päeva rekordi korvitabamusi võttis endale siiski Isaiah, kellel õnnestus minuti jooksul 11 korda palli korvi visata. Kossupoisid sattusid lausa nii hoosse, et tegid läbi mitmedki teised tegevuspunktid. Manager Johan Kärp tõdes, et kui vähegi võimalik, siis hea meelega paneb Pärnu Sadam taolistele sündmusele õla alla. On ju vaid rõõm, kui nii toredaid sündmusi peredele korraldatakse! Koos korvpallimängijatega loosisime välja kahele õnnelikule Pärnu Sadama mängude hooajapiletid.

Aitäh Pernova Skatepargi isadepäeva “Papside lahing vol2” toetajatele – Leivakas, Wasa Resort Spa, Villa Ammende, OKOK Vaba Aja Keskus, Tirespot, AS Kanpol, Pärnu Põgenemistoad, Pärnu Sadam, Kastrul, Pernova Loodusmaja, Lai T Cafe, Viktoria Dovnar, Pernova Skatepark, Valgeranna Seikluspark, Eye Candy Studio, Beautiful Me rullmassaaž, Dodo Pizza, Koduköök, XY Mängustuudio, Fototriin, Aara Pagar OÜ, Nurk Foto OÜ, Ruth Terras, OG Gym, Pankaagid, Pizzakiosk, Hestia Hotel Strand ja Lotte Mängustuudio.
Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree