Tehnikamaja

Tehnikamajas õpivad lapsed, kuidas oma kätega ehitada masinaid ja roboteid, kasutada puitu, metalli ja tekstiili, lennutada droone, filmida, pildistada ja süüa teha. Tehnikamaja huviringid keskenduvad praktilistele tegevustele ja võibolla saab just siit alguse tulevaste inseneride, leiutajate ja tehnoloogide teekond.

Pernova Tehnikamaja asub Pärnu linnas Kooli 6b.

Loodusmaja

Siin on õige koht lapsele, kelle silmad paneb särama kõik, mis meie ümber elab, kasvab ja avastamist ootab.
Loodusmaja huviringides saab teada, kuidas toimib Universum, millised taimed ja loomad looduses tegutsevad, kuidas looduses matkata, miks on vaja tunda keemiat jne.
Meie maja lapsed käivad õppekäikudel loodust avastamas ning saavad ise praktiliste tööde ja miniuurimuste kaudu esimesed teaduslikku töö kogemused.
Loodusmaja õppekeskkonna muudavad põnevaks talveaed, planetaarium, tähetorn, akvaariumid ning mitmesugused loodusega seotud õppekogud.

Pernova Loodusmaja asub Pärnu linnas Tammsaare pst 57.

Motomaja

Motomaja on parim koht neile lastele-noortele, kes armastavad mootorimürinat, kihutamist ja adrenaliini. Meil saavad rallifännid tegeleda motokrossiga, teha ise näpud õliseks  ning õppida selgeks turvalise sõidu põhimõtted.

Tänu heale koostööle Pärnu Motoclub-iga saame kasutada ühistreeninguteks kõiki Pärnu krossiradasid ja osaleda võistlustel. 

Pernova Motomaja asub Nurme tee 13, Audru vald.

Skatepark

Skatepark on parim koht neile noortele, kellele meeldib kiirus, täpsus ja vastupidavus.

Endise Raba ujula asemele rajatud siserulapark sai teoks Pärnu Kaasava Eelarve Rahvahääletuse konkurssi võidule ning tänu erinevatele sponsoritele.

Tule ja teosta end!

Pernova Skatepark asub Pärnu linnas, Turba 5.